Description
—————-
Guides & Info
| Bilmärke | Honda |
| Shape | H |
| Length | 134.4 mm |
| Pin Diam | 21.00 mm |
| Big end Diameter | 48.00 mm |
| Big end Width | 23.75 mm |
| Weight | 482 g |
| Set of | 4 Bar |
| Bolt Size | 3/8 “ |
| Fastener Grade | ARP2000 |
| Con-Rod Series | Classic |
Original price was: $295.70.$52.13Current price is: $52.13.
—————-
Guides & Info
| Bilmärke | Honda |
| Shape | H |
| Length | 134.4 mm |
| Pin Diam | 21.00 mm |
| Big end Diameter | 48.00 mm |
| Big end Width | 23.75 mm |
| Weight | 482 g |
| Set of | 4 Bar |
| Bolt Size | 3/8 “ |
| Fastener Grade | ARP2000 |
| Con-Rod Series | Classic |
Reviews
There are no reviews yet.