Description
Audi 2.2L RS2 (S2) Heavy Duty I-Beam Connecting Rods
—————-
Guides & Info
| Bilmärke | Audi |
| Shape | I |
| Length | 144.00 mm |
| Pin Diam | 20.00 mm |
| Big end Diameter | 50.60 mm |
| Big end Width | 24.89 mm |
| Weight | 570 g |
| Set of | 5 Bar |
| Bolt Size | 3/8 “ |
| Fastener Grade | ARP2000 |
| Con-Rod Series | Heavy Duty |






Reviews
There are no reviews yet.