Description
Honda F20 (Tapered) H-Beam Connecting Rods Lightweight
—————-
Guides & Info
| Bilmärke | Honda |
| Shape | H |
| Length | 153.00 mm |
| Pin Diam | 23.00 mm |
| Big end Diameter | 51.00 mm |
| Big end Width | 23.85 mm |
| Weight | 503 g |
| Set of | 4 Bar |
| Bolt Size | 3/8 “ |
| Fastener Grade | ARP2000 |
| Con-Rod Series | Classic |






Reviews
There are no reviews yet.